http://sinpysarsil.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Писарівська сіл/рада >> Новини
Перші кілька районів Дніпропетровщини вже визначилися з бажаним територіальним устроєм після проведення децентралізації
Версія для друку Написати листа

На Дніпропетровщині розпочалося громадське обговорення перспективного плану створення в районах області самодостатніх громад, який реалізовуватиметься в рамках децентралізації. Васильківський, Синельниківський, Солонянський та Петропавлівський райони вже внесли свої пропозиції щодо реформи місцевого самоврядування. Обговорення в інших районах триватиме до 27 травня, після чого відповідний документ з пропозиціями від громад, затверджений на найближчій сесії обласної ради, буде направлено до Києва.
У Синельниківському районі запропоновано створити 4 громади із центрами в смт. Іларіонове (територія Іларіонівської селищної ради та Мар′ївської сільської ради), смт. Роздори (Роздорська селищна рада, Старовишневецька та Писарівська сільські ради), с. Великомихайлівка (Великомихайлівська, Миролюбівська і Шевченківська сільські ради) та м.Синельникове ( до складу якої увійдуть інші селищні, сільські ради). На думку місцевої громади, таке рішення буде більш раціональним, ніж запропоноване у перспективному плані утворення однієї Синельниківської міської ради. Воно дозволить 71 тисячі населення району отримувати якісні та доступні адміністративні послуги.


У Солонянському, Васильнівському та Петропавлівському районах громади підтримали пропозиції, надані в перспективному плані. Так, у Солонянському районі планується утворити 5 територіальних громад, а у Васильківському та Петропавлівському районах створити по одній територіальній громаді.

Свої пропозиції надала громадськість Нікопольского району – люди виступили за збереження меж району замість утворення двох самодостатніх громад.

Нагадаємо, що у рамках процесу децентралізації в області буде утворено 51 самодостатню громаду. Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор